Strona głowna / Sprzęt / Porady / Czy podróżowanie może być jeszcze ciekawsze? TAK!

Czy podróżowanie może być jeszcze ciekawsze? TAK!

Jeżeli kiedykolwiek odniosłeś wrażenie, że czasy prawdziwych zdobywców bezpowrotnie minęły, a dzisiejsze podróżowanie to tylko poruszanie się po utartych przez poprzedników ścieżkach, to jesteś w wielkim błędzie. Czasu wielkich zdobywców powracają!!!! TripGenerator – najnowszy podróżniczy portal w Internecie, zamierza spowodować, że emocje pierwszych zdobywców powrócą na nowo. Nie da się oczywiście ponownie pierwszy raz wejść na szczyt góry, czy być pierwszą osobą na północnym biegunie. Jednak to, co powodowało atrakcyjność tych dziewiczych zdobyczy, to duch rywalizacji.  Zamierzamy tego ducha wzbudzić na nowo!

Dzięki serwisowi TripGenerator twoje podróżowanie już nigdy nie będzie takie samo. Od teraz spojrzysz na miejsce nie w kategorii, co można tam zobaczyć, ale co można tam interesującego przeżyć i zrobić! TripGenerator ma ambicje być największą i ciągle rozwijaną bazą podróżniczych wyzwań, które każdy z nas będzie mógł zrealizować w trakcie swoich wyjazdów. Zdobycie osiągniecia zostanie nagrodzone w systemie odpowiednimi punktami i podniesieniem twojego podróżniczego prestiżu. Jadąc w dowolne miejsce na świecie, nasz system podpowie ci jakie wyzwania stoją tam przed sobą. Niezależnie czy twoje wyzwania będą łatwe (zjedzenie ślimaków w paryskiej Dzielnicy Łacińskiej) czy bardziej ambitne (nocny marsz na szczyt wulkanu) – serwis powie Ci jak je osiągnąć oraz ile za nie zdobędziesz punktów. Od dzisiaj cały świat staje się wielką planszą do gry! Gry, której potencjał dopiero zaczynamy odkrywać.

Jeżeli boisz się naszych wyzwań – mamy dla ciebie pomoc. Już niedługo TravelGenerator uruchomi szereg dodatkowych usług, które pozwolą zaplanować wyjazd w kilka chwil. Jakiekolwiek miejsce wskażesz na mapie, system pomoże znaleźć dogodny lot i hotel. Pozwoli też wykupić ubezpieczenie a nawet opiekę sprawdzonych rezydentów! Na podróż zabierzesz specjalny – wygenerowany specjalnie dla Ciebie, interaktywny przewodnik. Dzięki temu podróżowanie będzie tak proste i bezpieczne jak z tradycyjnym biurem podróży.

 

Dowiedz się więcej i odwiedź stronę TripGenerator. Już teraz będziesz mógł stać się nowoczesnym zdobywcą i zagrać w wielką podróżniczą grę. Możesz także stać się współautorem serwisu, poprzez zgłaszanie propozycji nowych funkcjonalności bądź unowocześnień w już przygotowanych.

comments powered by Disqus
najwyżej oceniane
  • DynastarSLICER
  • RossignolElectra Sensor 80
  • AtomicM-Tech 80 W
  • AtomicRT TI 150
  • AtomicRT TI
  • DolomiteJT2 S AF Girl
  • HeadRaptor 130 RD
  • HeadRaptor 90
  • NordicaHot Rod Igniter TI XBi CT
  • NordicaDouble Six

Porady

Czy podróżowanie może być jeszcze ciekawsze? TAK!
Jeżeli kiedykolwiek odniosłeś wrażenie, że czasy prawdziwych zdobywców bezpowrotnie minęły, a dzisiejsze podróżowanie to tylko poruszanie się po utartych przez poprzedników ścieżkach, to jesteś w wielkim błędzie. Czasu wielkich zdobywców powracają!!!! TripGenerator –...

Nowości sprzętowe

The Dream Factory na Żywiołach we Wrocławiu!
Na 3. Festiwalu Filmów Świata Trzy Żywioły we Wrocławiu (23-25 listopada 2012) pokazany zostanie film dokumentalny "The Dream Factory". Dokument  przedstawia historię Alaski jako miejsca, gdzie ludzie od lat przybywali, aby realizować swoje marzenia. Z początkiem lat 90-tych...
Polecane: Jak planować kampanię reklamową | Warsztaty fotograficzne |